Nazywam się Sybilla Sędkowska i jestem radcą prawnym z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem pracy zawodowej w opolskich kancelariach prawniczych. Wpis na listę radców prawnych – po ukończeniu aplikacji radcowskiej – uzyskałam w 2014 roku. Od tego czasu wykonuję zawód radcy prawnego prowadząc własną kancelarię oraz pozostając w zatrudnieniu w dużych opolskich przedsiębiorstwach.

Sybilla Sędkowska Radca Prawny

Posiadam bogate doświadczenie w obsłudze spółek prawa handlowego oraz zasiadam w radach nadzorczych spółek kapitałowych. Specjalizuję się w prawie cywilnym, korporacyjnym, autorskim, prawie pracy i prawie IT. W 2021 r. ukończyłam studia podyplomowe „Prawo Nowoczesnych Technologii” na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, gdzie zdobyłam wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu dynamicznie rozwijającej się cyfryzacji. Pasjonuję się rozwojem sztucznej inteligencji i jego wpływem na zachodzące w prawie zmiany. Poprzez obserwację i współpracę z dużymi podmiotami widzę, jak ważna dla dzisiejszego biznesu jest czujność i szybka reakcja na zmieniającą się rzeczywistość oraz staram się w tym wspierać swoich Klientów.

Osobiście wyznaję zasadę „chcieć to móc” i staram się ją wcielać w życie również na gruncie zawodowym, nie ustając w dążeniu do zamierzonego celu. Upór i wytrwałość, które mnie cechują, pozwalają na znalezienie rozwiązań w trudnych i nieoczywistych sytuacjach prawnych.

Prowadzę działalność głównie na terenie województwa opolskiego, ale służę pomocą również na odległość świadcząc usługi online. W razie konieczności pojadę chociażby na koniec Świata.