Rozwód czy inne sprawy rodzinne to postępowania budzące bardzo wiele skrajnych emocji. Czas trwania i rezultat tego typu spraw sądowych są zależne od wielu czynników, w tym od doświadczenia prawnika prowadzącego sprawę.

Sam proces rozwodowy to bez wątpienia jedna z bardziej stresujących sytuacji w życiu człowieka. Nasza kancelaria radców prawnych może pochwalić się nie tylko wysoką skutecznością, ale też gwarancją anonimowości oraz zapewnieniem wsparcia w ewentualnym procesie mediacji.

Rozwód, prawnik Opole

Doświadczeni prawnicy naszej kancelarii w Opolu, posiadają obszerną wiedzę z zakresu prawa rodzinnego i wieloletnie doświadczenie zawodowe. Kompleksowy sposób prowadzenia spraw rodzinnych w tym spraw rozwodowych, pozwala ograniczyć stres i zwiększyć skuteczność w walce o prawa naszego klienta. Staramy się skutecznie i szybko doprowadzić do finału sprawy mając na uwadze fakt, że osoby podejmujące decyzję o rozwodzie chcą, aby cały proces trwał możliwie krótko.

Rozwód: radca prawny zapewni wsparcie

Rozwód to zazwyczaj z trudna decyzja związana z przykrymi emocjami. Ciężko jest podjąć taką decyzję oraz samemu reprezentować siebie w sprawie rozwodowej, która budzi tak wiele emocji. Ponieważ wynik postępowania, będzie rzutował na całe nasze przyszłe życie, warto mieć przy swoim boku osobę, która bez emocji podejdzie do kwestii rozwodu i zajmie się przygotowaniem pozwu. Mamy w tym doświadczenie i wiemy jak odpowiednio zgromadzić dowody. Pomożemy też w procesie podziału majątku, ustaleniu władzy rodzicielskiej i opieki nad dziećmi.

Wniosek o alimenty i alimenty natychmiastowe

Prowadząc Twoją sprawę o rozwód, pomożemy w uzyskaniu godziwych alimentów. Dotyczy to pomocy nie tylko w sprawach alimentów na dzieci. Świadczenie alimentacyjne może być przyznane także na rzecz drugiego małżonka, szczególnie jeśli do rozwodu dochodzi w wyniku winy jednej ze stron. W przypadku spraw rozstrzygniętych w przeszłości możemy pomóc w procesie okresowej rewaluacji wysokości alimentów. Inflacja oraz koszty życia regularnie rosną, z tego powodu kwoty zasądzonych alimentów powinny być regularnie dostosowywane do potrzeb strony, na rzecz której zostały zasądzone. Nasz kancelaria z Opola pomaga uzyskać świadczenia w adekwatnej wysokości.

Sprawy rodzinne

  • rozwód i separacja
  • ustanowienie rozdzielności majątkowej
  • podział majątku
  • alimenty
  • władza rodzicielska
  • kontakty z dzieckiem
  • ustalenie lub zaprzeczenie ojcostwa
  • inne sprawy z obszaru prawa rodzinnego i opiekuńczego
Rozwód radca prawny opole

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

  • mec. Karolina Zarębska-Marchwińska: 607 208 717
  • mec. Sybilla Sędkowska: 785 207 877

lub przez formularz: